Sportongo

Důležité info pro rodiče žáků navštěvující sportovní kroužky

Vážení zákonní zástupci dětí navštěvující sportovní kroužky na naší škole.

Dne 16.9.2015 byla podepsána smlouva s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a kroužky organizované AŠSK byly zahrnuty do preventivního zdravotního programu Sportuj ve škole - Klub pevného zdraví<http://klubpevnehozdravi.cz/sportuj-ve-skole/>.

Co to znamená?
Pokud jsou děti, které jsou pojištěnci VZP, zapsané ve vašich kroužcích ŠSK ve věku 6-18 let, mohou jejich rodiče nárokovat dotaci VZP ve výši až 500 Kč/osobu a pololetí.

Co je k tomu potřeba? – VOUCHER.
Voucher slouží k potvrzení, že dítě daný kroužek/kroužky navštěvuje, má uhrazené poplatky s nimi spojené, a že jsou kroužky organizovány na školách sdružených v AŠSK. Voucher vytiskne učitel již předvyplněný z informačního systému Sportongo (SOG), podepíše a předá rodičům/dítěti k doplnění. Rodiče přidají k Voucheru doklad o zaplacení kroužku (vydá vedoucí kroužku nebo škola, lze také vytisknout z SOG) a odešlou na VZP k proplacení.
Celkem bude možné vytisknout 40 tisíc voucherů v maximální hodnotě 500,- Kč. Pro každého žadatele maximálně 1 voucher, ten bude ale možné vytisknout pro více kroužků najednou. Tisk bude povolen po 5 dnech od první potvrzené platby za kroužek, tak aby měli žadatelé šanci uhradit i další kroužky.

Vouchery je možné uplatnit nejpozději do 30.11.2015

Co je nutné udělat?

1. Přijmout žádosti o členství, potvrdit platbu kroužku – vytisknout voucher.
2. Podepsaný voucher předat dítěti/rodiči k doplnění a odeslání na VZP.

Upozornění:
Voucher bude možné vytisknout pouze prostřednictvím systému Sportongo.

Info o prejektu

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer