Aktuality

Změna systému přístupu do Elektronické ŽK a variabilního symbolu

V rámci opatření k realizaci Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) pro naši školu vyplynula nutnost provést následující kroky:

1. Stávající přístupové údaje (určené primárně rodičům) do Elektronické ŽK už budou využívat výhradně rodiče, žáci proto dostanou JINÉ přístupové údaje pro žákovský přístup.

Změna čísla účtu školy pro inkasní platbu stravného u České spořitelny

Od 1. 8. 2018 se mění bankovní účet, kterým bude naše škola strhávat platby za stravování u České spořitelny.
Nahraďte si, prosím, v souhlasu s inkasem číslo rušeného účtu 100010361/0800 novým číslem: 9021-1466079309/0800.
Užíváte-li limit, nastavte alespoň 600,- Kč/dítě.

Informace k přijímacímu řízení 2017/2018 – zápisové lístky, odvolání
Výsledky přijímací řízení budou známy pro nematuritní obory od 22.4. a pro maturitní obory nejdříve 27.4.2018.
Výherci soutěže o nejkrásnější perníkovou chaloupku

Celkem se nám do soutěže sešlo 32 chaloupek, které nádherně provoněly chodbu u šaten a dílen. Šikovnost a kreativitu jejich tvůrců obdivovali malí i velcí lidé z naší školy.

Platba za školní družinu na leden - červen 2018 - změna termínu

Vážení rodiče,

připomínáme, že od letošního školního roku musí být provedena úhrada za školní družinu do 25. 12. 2017 na první pololetí roku 2018 (leden - červen - 900 Kč). Děkujeme za dodržení termínu.

Dopřejme dětem trochu samostatnosti

Vážení,

rád bych vám dnes předložil k zamyšlení jedno téma. Nebudu používat spojení jako “psychologové radí“, „zkušenosti nám říkají“, „výzkumy doporučují“ apod., napíši to, jak to vnímám já. Jako učitel, ředitel i rodič.

Soutěž o nejhezčí vánoční stromeček

Milí rodiče,

moc Vás prosíme, pomozte nám svými hlasy soutěžit o nejhezčí vánoční stromeček, který stojí na náměstí s číslem 41.

Hlasování probíhá do 15. prosince 2017. Jeden hlas z jednoho e-mailu.

Vánoční burza knih

Většina z vás už zajisté zaznamenala, že chystáme velkou vánoční burzu knih. Je totiž nejvyšší čas udělat si v knihovně místo pro nové a voňavé knížky od Ježíška. Sběrné místo knih je v informačním centru (třetí, zelené patro). Knihy, knížky i knížečky můžete nosit do 15. prosince. Samotnou burzu potom plánujeme na úterý 19. prosince.

PERNÍKOVÉ CHALOUPKY

Včera nesměle volala jedna maminka, že by taky jako upekly doma tu chaloupku, jestli jako můžou... NO JASNĚ!!! Milé maminky, babičky, tetičky, dětičky, pokud rády pečete, pusťte se do toho. Pak to nazdobte a do 15. prosince dopravte do informačního centra ve třetím, zeleném patře.

Příušnice

Vážení rodiče,

v posledních dnech se na naší škole vyskytlo několik případů příušnic. V příloze najdete informace KHS o prevenci tohoto onemocnění. prosíme o přečtení a dodržování pravidel hygieny.

Děkujeme

NĚCO SE CHYSTÁ...

V týdnu od 18. do 21. prosince budeme na Seifertce slavit Vánoce. Během týdne se uskuteční spousta zajímavých akcí, jejichž součástí můžete být i vy!!!  Budou výstavy!!! Burza knih!!! Vystoupí školní pěvecký sbor!!! Bude živý betlém!!! Prostě super to bude. Sledujte pozorně náš web a také vysílání Školní Telky, kde se dozvíte včas víc.

Logická olympiáda

Pět žáků naší školy postoupilo z okresního kola Logické olympiády, kterou pořádá společnost Mensa ČR.  Dne 3. listopadu 2017 se tři z nich, konkrétně Šimon Sochor 4.B, Jaroslav Ustohal 5.B a Barbora Hricková 9.B, zúčastnili krajského kola na gymnáziu v Havlíčkově Brodě. Gratulujeme všem za tento postup.

Informace k přijímacímu řízení na střední školy
Přijímací řízení na střední školy pro školní rok 2017/2018
Výsledky voleb do Školské rady

Dne 2. 11. 2015 se v průběhu rodičovských schůzek uskutečnily volby do Školské rady při ZŠ Seifertova, při nichž zákonní zástupci nezletilých žáků vybírali dva členy z jejich řad do Školské rady na období 1. 1. 2018 - 31. 12. 2020.

Přednáška o nebezpečí internetu - pozvánka

Zveme vás na přednášku Kyberkriminalita a rizika sociálních sítí (Facebook), Google, rodičovská kontrola, bezpečné chování na Internetu, rizika smartphonů a tabletů, ochrana soukromí a nebezpečí počítačových her.

Stolní tenis - okresní kolo říjen 2017

Další sportovní akcí, na které nás naši skvělí žáci reprezentovali, bylo tentokrát okresní kolo ve stolním tenise.

Okresní kolo starších žáků a žákyň se konalo 18. října 2017na SK Jihlava.

Lyžařský kurz - změna výše doplatku

Z důvodu navýšení počtu přihlášených žáků na LVVZ 2018 jsem nuceni objednat 2 autobusy a z toho důvodu se zvyšuje cena doplatku za dopravu 200,- Kč na žáka.

Současně došlo od letošní sezóny ke zvýšení jízdného (5 dní ze šesti) na 2.820,- Kč včetně zálohy 50,- Kč na permanentku.

Okresní kolo PŘESPOLNÍ BĚH 2017

Ve čtvrtek 9.10. 2017 se v přilehlém okolí prostoru Skalka nedaleko ZŠ Seifertova konalo okresní kolo v přespolním běhu. Závod byl vypsán pro kategorie mladší žáci / žákyně (ročníky 2004-2006) a starší žáci / žákyně (2004-2001).

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer